050-8116881

צור קשר גלריה מה חדש אירועים המלצות מאמרים שירותי שף פרטי תפריטים מובחרים אודות דף הבית
שף פרטי ליום נישואין
 
יום החתונה, הינו אחד הימים המרגשים בחיים ונהוג להתיחס אליו מידי שנה כיום חג ולהיזכר ברגעים רומנטיים במיוחד ולחוות את היום הזה שוב כבלתי נשכח.
יום הנישואין נחגג לרוב באופן אינטימי, רק שני בני הזוג או עם כמה חברים ובני משפחה קרובים, ולכן במקום לצאת למסעדה אין כמו שף פרטי לאירוע שכזה, כדי להפוך אותו להרבה יותר חוויתי וגורם ליום הנישואין להיות בלתי נשכח.
 
 שף פרטי ליום הנישואין יכול להיות הפתעה נהדרת, אם מצד החברים או המשפחה ואם על ידי אחד מבני הזוג, לתכנן ביחד עם השף אבי מלמד שמיעץ מניסיונו את כל ההפתעה לפרטי פרטים וככה אפשר ליהנות מיום נישואין אחר ושונה בלתי צפוי, אך יותר מהכל טעים ושופע.
 
מה בעצם כל כך מיוחד בהזמנת שף פרטי ליום נישואין?
כאשר רוצים להתפנק ולא לעמוד ולבשל אז יוצאים למסעדה אבל זה כבר לא מיוחד ובמסעדה לא מקבלים יחס אישי ואינטימי כיאה לאירוע יום נישואין.כיום במקום לשבת במסעדה לרגל יום הולדת, יום נישואין וכדומה אפשר להזמין את המסעדה הביתה, ליתר דיוק להזמין שף פרטי שיכין רק עבורכם חגיגת טעמים בלתי נשכחים.
אם החלטתם לחגוג לבד ,אז ראשית אתם בוחרים את מיקום יום הנישואין ואין יותר כיף מלערוך זאת בצורה אינטימית .אתם מספרים לשף אבי מלמד מה הטעמים שלכם ומה אתם אוהבים לאכול? והוא כבר יבנה תפריט שיפתיע וירגש אתכם ואז לאור נרות הוא יגיע ויבשל רק עבורכם ארוחה וחוויהשלא תשכחו.
מה שבטוח לערב אחד בשקט ללא קהל רק אתם והשף הפרטי שלכם מבשל לכם ארוחת שף פרטי זוגי. הבעיה היחידה עם שף פרטי היא שאחר כך יהיה לכם קשה מאוד להפסיק לדבר על אותו ערב בלתי נשכח.
 
שף עד הבית למסיבת רווקות
שף למסיבת רווקים
שף פרטי לארוחת חג ושבת
שף פרטי ליום הולדת
שף פרטי ליום נישואין
שף פרטי עד הבית לאירועים
 
 
 
אבי מלמד השף האישי שלך ,שף פרטי לארועים בהתאמה אישית, סדנאות בישול באופן פרטי, שף פרטי עד הבית ,לקבלת הצעה צרו קשר : טל' 050-8116881 ,e-mail: avi9971@gmail.com
 
 
 
שאלות נפוצות ותשובות : שף פרטי עד הבית : ארוחת שף זוגית : שף פרטי לאירועים : שף פרטי ארוחת חג : שף למסיבת רווקים : שף פרטי למסיבת רווקות : שף מלמד בפייסבוק : שף פרטי הצעת מחיר : שף פרטי : שף עד הבית
© 2022 כל הזכויות שמורות | כל הזכויות שמורות לאבי מלמד - שירותי שף פרטי